Školení Microsoft Project 2010/2013 je určené pro všechni posluchači, kteří mají pouze malé nebo žádné zkušenosti s programem Project. Školení je zaměřené na základní a pokročilou práci s plánovaním a řízením projektů, tvorbou harmonogramů, včetně zadání úkolu a zdrojů a jich vlastnosti, přiřazení zdrojů úkolům, pokročilé techniky práce s úkoly a se zdroji, sledování průběhu projektu a jeho tisk. Po skončení školení Microsoft Project posluchači budou moci rychle a efektivně udělat projekt jakékoliv složitosti v MS Project.

Číst dál...

Školení Microsoft Outlook je určené pro všechni posluchači, kteří nemají s programem Outlook žádnou zkušenost nebo mají zkušenost pouze v odesílání a přijímání e-mailů. Školení je zaměřené na základní a pokročilou práci s elektronickou poštou a s možnostmi kalendáře, správu kontaktů, plánování schůzek, sledování úkolů. Po skončení školení Microsoft Outlook posluchači budou moci rychle a efektivně komunikovat a spravovat pracovní čas v programu MS Outlook.

Číst dál...

Školení Microsoft Access 2010/2013 je určené pro všechni posluchači, kteří nemají s programem Access žádnou zkušenost nebo mají malé zkušenosti. Školení je zaměřené na základní a pokročilou práci s databází v programu Access, včetně práce s tabulkami a jich nastavení a relace, vytvoření SQL dotazů a formuláře, přípravy sestavy. Po skončení školení Microsoft Access 2010/2013 posluchači budou moci vytvářet složitější databáze a navrhovat databázové aplikace pro víceuživatelské prostředí.

Číst dál...

Microsoft Excel je součástí softwarového balíčku Microsoft Office. Microsoft Excel 2010/2013 je nejoblíbenější kancelářská aplikace pro práci s tabulkami. Program Microsoft Excel má silnou pozici na trhu kancelářského softwaru. Microsoft Excel nabízí atraktivnější technologii, stává stále pohodlnější od verze k verzi.

Číst dál...

Microsoft Word - jeden z nejvíce populárních kancelářských programů pro práci s textovými dokumenty. Jeho profesionální funkce usnadňují práci se smlouvami, formuláří a diplomovými pracemi a může výrazně optimalizovat formátování velkého množství textových dat.

Číst dál...

Školení Microsoft PowerPoint 2010/2013 je určené pro všechni posluchači, kteří nemají s programem PowerPoint žádnou zkušenost nebo mají zkušenost pouze vytvoření několik jednoduchých prezentací. Školení je zaměřené na základní a pokročilou práci s prezentací obsahující text, obrázky, tabulky, diagramy i grafy a jich formátovaní, včetně formátování snímků, vytvoření animace, podkladů pro prezentaci a nastavení průběhu prezentace. Po skončení školení Microsoft PowerPoint 2010/2013 posluchači budou moci efektivně vytvářet působivé prezentace s profesionálním vzhledem.

Číst dál...