Kurz Adobe Photoshop základní je nejlepší možností pro začátečníki proniknout do různých možností tohoto produktu. Kurz Photoshop je určen pro všechny uživatele, kteří se chtějí naučit základní techniky práce s rastrovou grafikou a digitální fotografií. Po absolvování kurzu účastníci budou moci efektivně pracovat pomocí klávesových zkratek, vytvářet, upravovat a retušovat obrazy a připravit je pro další použití.

Číst dál...

Kurz Photoshop pokročilý je nejlepší možností pro designéry a fotografy získat hlubší znalosti programu. Po absolvování kurzu účastníci budou moci profesionálně vytvářet grafiku pro reklamní činnost a tvorbu www stránek, vytvářet realistické fotomontáže, retušovat fotografie (portréty).

Číst dál...

Školení Adobe Illustrator základní je určené pro všechny uživatele, kteří se chtějí naučit profesionálně vytvářet vektorovou grafiku. Po absolvování kurzu posluchači budou moci efektivně pracovat pomocí klávesových zkratek, vytvářet, upravovat a retušovat obrazy a připravit je pro další použití.

Číst dál...

Kurz Illustrator pokročilý je nejlepší možností pro designéry a ilustrátoři získat hlubší znalosti programu. Po absolvování kurzu účastníci budou moci profesionálně vytvářet vektorovu grafiku (loga, vizitky, hlavičkové papíry, dekorativní grafiku, ilustrace, letáky).

Číst dál...

Školení CorelDRAW základní je určené pro všechny uživatele, kteří se chtějí naučit profesionálně vytvářet vektorovou grafiku. Po absolvování kurzu posluchači budou moci efektivně pracovat pomocí klávesových zkratek, vytvářet, upravovat a retušovat obrazy a připravit je pro další použití.

Číst dál...

Školení InDesign je nejlepší možností pro začátečníki a mírně pokročilé se naučit efektivně využít možnosti aplikace Adobe InDesign. Po absolvování kurzu Adobe InDesign posluchači budou moci vytvářet nebo upravovat grafické dokumenty, firemní brožury, tiskoviny, časopisy, noviny a katalogy výrobků.

Číst dál...

Školení Premiere je nejlepší možností pro začátečníki a mírně pokročilé se naučit efektivně využít možnosti aplikace Adobe Premiere. Po absolvování kurzu Adobe Premiere posluchači budou moci vytvořit multimediální prezentace firmy, videa manuály nebo obchodní videa.

Číst dál...