Školení 3DS Max základní je vhodné pro architekty, designery, stavební inženýry, návrháře, tvůrce her, kteří se chtějí naučit sami modelovat a vizualizovat v 3DS Max. Po absolvování kurzu 3DS Max základní posluchači budou efektivně modelovat a editovat 3D objekty v 3DS Max a vytvařet 3D vizualizace.

Číst dál...

Školení 3DS Max (Modelování interiérů) je vhodné pro architekty, designery, specialisty na vizualizace, kteří se chtějí naučit sami modelovat interiér v 3DS Max. Po absolvování kurzu 3DS Max (Modelování interiérů) posluchači budou efektivně modelovat interiéry v 3DS Max.

Číst dál...

Školení "3ds Max: Vizualizace v Corona" je vhodné pro architekty, designery, specialisty na vizualizace, kteří se chtějí naučit realisticky vizualizovat interiér v 3DS Max. Po absolvování kurzu "3DS Max: Vizualizace v Corona" posluchači budou realisticky vizualizovat interiéry v 3DS Max pomocí Corona.

Číst dál...

Školení "3ds Max: Vizualizace interiérů ve V-Ray" je vhodné pro architekty, designery, specialisty na vizualizace, kteří se chtějí naučit realisticky vizualizovat interiér v 3DS Max. Po absolvování kurzu "3DS Max: Vizualizace interiérů ve V-Ray" posluchači budou realisticky vizualizovat interiéry v 3DS Max pomocí V-Ray.

Číst dál...

Školení "3ds Max: Vizualizace exteriérů" je vhodné pro architekty a designery, kteří chtějí prohloubit znalosti modelování budov a architektonických objektů v 3DS Max. Po absolvování kurzu "3ds Max: Vizualizace exteriérů" posluchači budou efektivně modelovat a vizualizovat architektonické objekty v 3DS Max.

Číst dál...

Školení 3DS Max (Polygonální modelování) je vhodné pro architekty, designery, stavební inženýry, návrháře, tvůrce her, kteří chtějí prohloubit znalosti polygonální modelování objektů a postav počítačových her v 3DS Max. Po absolvování kurzu 3DS Max (Polygonální modelování) posluchači budou efektivně modelovat a vizualizovat složité objekty pomocí polygonální způsobu v 3DS Max.

Číst dál...

Školení 3DS Max Animace je vhodné pro architekty, designery, tvůrce her, kteří chtějí dostat znalosti v oblasti animace v 3DS Max. Po absolvování kurzu 3DS Max Animace posluchači budou profesionálně animovat objekty v 3DS Max.

Číst dál...