7 výhod školení v CGClass:

Individuální školení

Individuální školení je nejefektivnější, když se potřebujete rychle a kvalitně naučit pracovat s novým softwarem. Lektor se bude během školení věnovat pouze Vám. Školení probíhá u Vás doma (v kanceláři) nebo po skypu.

Firemní školení ve Vaší kanceláři

Školení ve vaší kanceláři (firemní počítačová školení) je nejlepší příležitostí pro skupinovou výuku posluchačů z jedné firmy. Lektor přijde k Vám do kanceláře i kvůli jednomu posluchači. Už od dvou lidí budete mít slevu na školení. Firemní školení také může probíhat po skypu.

Vámi zvolený termín a čas

Školení probíhá ve Vámi zvoleném termínu a času. Školení může probíhat v jakoukoliv denní dobu od 8:00 do 22:00. O víkendu se kurzy zpravidla nekonají.
Doporučená délka lekce je 2 hodiny v jednom dni, abyste měli čas na domácí úkoly. Délku školení si však můžete přizpůsobit, například 4 dny po pěti hodinách.

Kurz podle Vašich požadavků

Školení se přizpůsobí Vašim požadavkům, znalostem a pracovnímu zaměření. Lektor může vysvětlovat učební látku a pojmy kurzu na základě jednoho z Vašich každodenních úkolů.

Kvalitní lektoři

Školení vedou lektoři s dlouhodobými a mezinárodními zkušenostmi s počítačovou výukou. Většina našich lektorů pracuje ve svém oboru. Mezi lektory školicího střediska jsou instruktoři, kteří mají mezinárodní certifikáty Autodesk.

Poradenství pro efektivitu Vaší práce

Lektor Vám může při školení navrhnout profesionální řešení, jak zvýšit efektivitu práce v Vašem oboru za pomoci vhodného softwaru.

Osvědčení CGClass po skončení školení

Na konci školení každý posluchač obdrží certifikát školícího střediska, které oznamuje, že posluchač úspěšně dokončil počítačový kurz.